top of page

Hakkımızda

Yaklaşık olarak milattan önce 5000 yıllarında bugünkü Türkiye topraklarında ve çevresinde ortaya çıkan metalurji ruhu bizlerin de kalbine dokunarak 2010 yılında Dönüşüm Metal ve Isıl İşlem firmasını kurmamıza vesile olmuştur. Genç bir firma olmamızla birlikte tecrübeli yönetici ve mühendis kadromuzla dinamik bir şekilde hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Takım çelikleri, Paslanmaz Çelikler ve Isıl İşlem sektöründe bayrağı hem ülkemizde hem de dünyada en ileri taşıma gayreti ve motivasyonuyla çalışmalarımız tüm hızıyla sürmektedir. Yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren firmamız Dilovası / Kocaeli bölgesinde 3000 m2’lik bir alana kurulu olup çelik atölyesi ve ısıl işlem atölyesi olmak üzere iki ana birimde etkinlik göstermektedir. Yüksek standartlara tabi olan ürün & hizmetlerimiz kalite kontrol süreçlerinden ve hassas analizlerden geçtikten sonra sizlere ulaşmaktadır. Çelik atölyesindeki hammadde hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimize talepleri doğrultusunda ısıl işlem hizmeti de sağlamaktayız. Isıl işlem birimimizde bulunan vakumlu yüksek sıcaklık fırınlarımız dijital olarak kontrol edilebilmektedir.

 

Kalite kontrol birimimizde her aşamanın inceleniyor olması ve test cihazlarının etkin kullanılması sayesinde hiçbir hataya olanak tanımamaktayız.

 

Şimdi DÖNÜŞÜM zamanı!

Bizi Takip Edin

  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook
Image by Ant Rozetsky
bottom of page